Komentet

Comments (11)

 • Korab Muhaxheri Reply

  Ne jemi ndare shum te kenaqur me sherbimin qe morem per hapjen e bunarit nga fillimin e ne fund dhe do te ua rekomandoj miqve

  March 25, 2021 at 4:19 pm
 • Fidal Ilazi Reply

  Ne jemi shumë të kënaqur qe kemi pasur një bashkëpunim me ju për hapjen e pilotave dhe presim me padurim të kemi një projekt tjetër.

  March 25, 2021 at 4:14 pm
 • Dardan Belegu Reply

  Puna e Komplast Grup ishe nje pervoje shum pozitive, ata jan shum miqesor dhe profesionit ne punen qe e bejne per hapjen se puseve (bunareve)!

  March 25, 2021 at 3:38 pm
 • Gentrit Krasniqi Reply

  Une kam zgjedh Komplast Group per hapjen e pilotave per ndertimin e objektit tim, pasi me rekomandoi nje shok i imi, une i rekomandoj cdo kujt.
  Profesionalizmi dhe puna e tyre ishte e shkelqyeshme.

  March 25, 2021 at 3:32 pm
 • Florim Salihu Reply

  Komplast Group ishi profesionist ne hapjen e bunareve dhe makineri monderne te besueshem dhe te perkushtuar ne pune.
  Une ua rekomandoj te gjithve!

  March 22, 2021 at 9:04 pm
 • Artan Azemi Reply

  Komplast Group Numer 1 ne kosove per hapjen e bunareve ishi valla ,suksese

  March 22, 2021 at 8:59 pm
 • Nexhmedin Ahmeti Reply

  Ju hec puna mbare e shum korrek ishi

  March 22, 2021 at 8:53 pm
 • Enver Vrella Reply

  Kompani me plot pergjithesi e suksese me standarde evropjane.suksese te metutjeshme i nderuari z.Milaim dhe djemt e tij.ata te cilet punsohen ne ket kompani vertet qe nuk dote zhgenjehen asni her.dota gozojn rrespektin e plot nga drejtori dhe stafi pergjegjes.veq perpara ju lumt…

  March 22, 2021 at 8:53 pm
 • Abdul Sadriau Reply

  Ju lumt Komplast Group bëni punë të mrekullueshme.

  March 22, 2021 at 8:52 pm
 • Ramadan Bajrami Reply

  Te unë ne Komunen e Gjilanit,toka thuajse krejt guri,pa problem e kan ba shpumjen Fi-14 me gypa pllastike uj ka i knaqun jam me punen qe e kan ba,flm prej Kompanis

  March 22, 2021 at 8:50 pm
 • Muhamed Hyseni Reply

  Kompani profesionale. Jam shume i knaqur me punene qe e kan kryer ne terren-lokacion shume te papershtatshem .Falemnderit..

  March 22, 2021 at 8:47 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *